فیزیوتراپی در اشرفی اصفهانی

بهترین مرکز فیزیوتراپی در تهران در کدام منطقه واقع شده است ؟ آیا شما هم به دنیال یک مرکز خوب و حرفه ای فیزیوتراپی،  در محدوده محل زندگی خود هستید ؟ چه ملاک هایی را باید در انتخاب مرکز فیزیوتراپی در نظر داشت ؟  اگر شما هم برای بهبود دامنه حرکتی اندام های خود و افزایش سلامتی به دنبال یه مرکز فیزیوتراپی خوب و حرفه ای هستید که،  فیزیوتراپی  توسط  پزشک متخصص در این زمینه صورت گیرد ، با ما همراه باشید . ما در ادامه این مطلب یکی از مراکز فیزیوتراپی در اشرفی اصفهانی را معرفی می کنیم .

به طور حتم تمام افراد در انتخاب مرکز درمانی، پزشک و حتی فیزیوتراپی به دنبال بهترین ها هستند، تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را از درمان داشته باشند.برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی لازم است تا قبل از انتخاب ملاک هایی را در نظر داشته باشید .

فیزیوتراپی در اشرفی اصفهانی
فیزیوتراپی در اشرفی اصفهانی

ملاک های مورد توجه در انتخاب مرکز فیزیوتراپی

قبل از هر چیز لازم است  مرکز فیزیوتراپی که انتخاب می کنید ، دارای افراد متخصص در این زمینه باشد .  در مرکز فیزیوتراپی همای سلامت تمام خدمات فیزیوتراپی توسط دکتر زهرا کریمی پور  انجام می شود . قدرت دستان و شناسایی ناحیه درد  توسط  متخصص فیزیوتراپی به کاهش  درد و بهبود آن کمک می کند .

توجه به تجهیزات مورد استفاده در مرکز فیزیوتراپی  نیز مورد دیگر مهمی است که  باید در نظر گرفته شود ،یک مرکز فیزیوتراپی خوب  باید تمام خدمات خود را با استفاده از تجهیزات و ابزار های نوین ارائه دهد و با استفاده از خدمات خود  سعی در بهبود وضعیت بیمار داشته باشد .

دکتر کریمی پور در مرکز فیزیوتراپی غرب تهران برای بیماران عزیز جلسه اول فیزیوتراپی ، که به منظور مشاوره انجام می شود را، رایگان انجام می دهند ،شما می توانید جهت مشاوره و تماس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
021-44965811 – ت021-44965819

مسافت و محدوده مرکز فیزیوتراپی نیز حائز اهمیت است، از آنجا که  برای داشتن یک نتیجه ایده آل از فیزیوتراپی لازم است فیزیوتراپی در چند جلسه  و پی در پی انجام شود، در نتیجه بهتر است مرکز فیزیوتراپی که انتخاب می کنید نزدیک به محل زندگی شما باشد تا رفت و آمد اختلالی در انجام فیزیوتراپی نداشته باشد . مرکز فیزیوتراپی همای سلامت در محدوده غرب تهران در منطقه اشرفی اصفهانی واقع شده است  ، افرادی که در محدوده غرب تهران زندگی می کنند  می توانند  به این مرکز مراجعه کنند، البته لازم به ذکر است  که  مراجعین این مرکز  از تمام نقاط تهران هستند،  گاهی خدمات  یک مرکز فیزیوتراپی آنچنان با کیفیت و نتیجه بخش است که نیاز به توجه به بعد مسافت بسیار کم رنگ می شود .

خلاصه مطب

دراخر می توان گفت،  فیزیوتراپی نقش بسیار موثری در بهبود دامنه حرکتی و وضعیت بیمار دارد حتی در مواردی می تواند از انجام جراحی های پر عوارض  جلوگیری کند، پس بهتر است با انتخاب یک مرکز فیزیوتراپی خوب و ایده آل ، طول دوره درمان  و اثر بخش  بودن آن را مداوم سازید . شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با فیزیوتراپی غرب تهران  به آدرس، ایران -تهران – اشرفى اصفهانى – خ خجسته پور(باهنر) – خ سليمانى – كوچه مريم -جنب داروخانه شبانه روزى ثامن – پ ٧ واحد ٥

با تشکر، مدیریت سایت دکتر کریمی پور، فیزیوتراپی در غرب تهران

Call Now Button