در رفتگی مکرر شانه

در رابطه با دررفتگی مکرر شانه باید به این مطلب آگاه باشید که در صورتی که دررفتگی بیش از دو بار تکرار شود، لازم است تا بیمار به دنبال راهکار درمان برای این موضوع باشد، چرا که اگر این درمان صورت نگیرد می تواند به مرور زمان منجر به تخریب مفصل شانه شود.

درمان مکرر در رفتگی شانه

معمولا برای درمان مکرر شانه این درمان به صورت آرتروسکوپی انجام می شود ، به این معنی که دیگر نیازی به باز کردن مفصل شانه نیست و تنها با ابزاری خاص ، عناصر آسیب دیده را ترمیم می کند .

در رفتگی مکرر شانه
در رفتگی مکرر شانه

درمان دررفتگی مکرر شانه بدون جراحی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد، همیشه جراحی اولین و بهترین راهکار درمان نیست. برای دررفتگی مکرر شانه نیز، درمان های غیر جراحی بسیاری همچون تصحیح فعالیت روزانه و تسهیل فعالیت روزانه بسیار کار آمد است ، که در این موارد لازم است تا حتما با یک متخصص فیزیوتراپی مشورت کنید تا اقدامات لازم را به منظور تغییر و اصلاح سبک زندگی داشته باشید.
مصرف دارو های ضد التهاب غیر استروئیدی که منظور از این دارو ها شامل آسپرین و یا ایبوپروفن می باشند، برای کاهش درد بسیار کمک کننده هستند .
استفاده از انواع فیزیوتراپی نیز کمک کننده است ، در مرکز فیزیوتراپی غرب تهران ، انواع فیزیوتراپی از جمله الکتروتراپی، لیزر، مگنت تراپی، ماساژ درمانی ،تمرین های دستی و استفاده از انواع لیزر ممکن است به بیمار توصیه شود . تمام این خدمات می توانند در ثبات بهتر عضلات کمک کننده باشند .

دکتر کریمی پور در مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران برای بیماران عزیز جلسه اول فیزیوتراپی ، که به منظور مشاوره انجام می شود را، رایگان انجام می دهند ،شما می توانید جهت مشاوره و تماس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
021-44965811 – ت021-44965819

تاثیر فیزیوتراپی در درمان در رفتگی مکرر شانه

در حقیقت فیزیوتراپی یک اصل مهم و اساسی در اثبات مفاصل است . از آنجا که بی ثباتی مفاصل شانه در این افراد سبب آسیب های مکرر به تاندونها ، کپسول، مفصل و… شده است در نتیجه این ناحیه از استحکام کافی برخوردار نمی باشد .اما در طی درمان با استفاده از فیزیوتراپی از جمله درمان های دستی ، تمام عضلات ، ریلیز فاشیا و.. در گیر می شوند. دکتر زهرا کریمی پور با تمرین درمانی سعی در بهبود و تقویت این عضلات دارند . در نتیجه لازم است قبل از اقدام به هر جراحی پر خطر قبل از آن با یک متخصص فیزیوتراپی مشورت کنید .

خلاصه مطلب

در آخر به عنوان خلاصه ای از مطالب باید گفت همیشه ایده ال ترین راهکار درمان، انجام جراحی های پر خطر و پر عارضه نیست، بهتر است درمان با کمک جراحی را در اولویت آخر قرار دهید . فیزیوتراپی در درمان دررفتگی مکرر شانه بسیار کمک است و با تقویت عضلات این ناحیه سعی در بهبود عملکرد و ثبات عضلات این ناحیه را دارند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به مرکز فیزیوترپی همای سلامت در اشرفی اصفهانی مراجعه کنید .

با تشکر، مدیریت سایت دکتر کریمی پور، فیزیوتراپی در غرب تهران

98 thoughts on “در رفتگی مکرر شانه

 1. Raimilied - نوامبر 13, 2022 در 8:27 ب.ظ

  nolvadex for sale amazon These observations may resolve a longstanding clinical paradox, which is that increased rates of hormone dependent breast cancer are seen in the decade after menopause when circulating estradiol is known to decrease and become noncyclical

  پاسخ
 2. Tampoilla - فوریه 8, 2023 در 9:22 ق.ظ

  Our data suggest that the natriuretic response to furosemide 1 is modulated by 20 HETE in essential hypertensive subjects and 2 is impaired in SS subjects by a mechanism related to their altered 20 HETE response to furosemide doxycycline food

  پاسخ
 3. Placits - فوریه 10, 2023 در 9:14 ب.ظ

  By intention to keeping careful records related painful intercourse, but they re not work for 5 years where to buy zithromax uk Armstrong DK, Alvarez RD, Bakkum Gamez JN, et al

  پاسخ
 4. Jickeenue - فوریه 14, 2023 در 2:20 ب.ظ

  Courtesy of the American Physiological Society www propecia walgreens 1 However, a growing body of research shows that this treatment is insufficient, if not completely ineffective, for cases of chronic Lyme disease

  پاسخ

پاسخ

Call Now Button