فیزیوتراپی خوب در غرب تهران

فیزیوتراپی خوب در غرب تهران

به طور حتم افرادی که نیاز به انجام فیزیوتراپی دارند ،به دنبال بهترین مرکز فیزوتراپی در محدوده زندگی خود هستند ،تا مشکلاتی از قبیل رفت  و آمد و زمان  ،مانع از انجام آن نشود . امروزه مراکز فیزیوتراپی مختلفی در غرب تهران وجود دارد ،اما چگونه از بین آن ها فیزیوتراپی خوب در غرب تهران را انتخاب کنیم . در ادامه در این مقاله در رابطه با راهکار های انتخاب یک مرکز فیزیوتراپی خوب درغرب تهران صحبت می کنیم .

دو فاکتور بسیار مهم در انتخاب مرکز فیزیوتراپی

  • به روز بودن تجهیزات موجود در مرکز فیزیوتراپی
  • تخصص و تبحر فیزیوتراپیست

در مرکز فیزیوتراپی همای سلامت ،دکتر کریمی پور ، با تجربه و دانشی که در این زمینه دارند، می توان گفت یکی از موفق ترین فیزیوتراپیست ها در تهران هستند که سعی کرده اند با کمک تجهیزات مدرن و به روز بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند .

فیزیوتراپی-خوب-در-غرب-تهران

از آنجایی که افراد در زمان مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی همراه با درد می باشند ،عملا در انتخاب آن دقت نمی کنند و نمی داند،نزد فیزیوتراپیست چه باید کنند . دکتر کریمی پور قبل از اقدام به درمان  ،در طی جلسه اول ، مشاوره با بیمار انجام می دهند ،تا در رابطه با  شرح حال و علت مراجعه اطلاعات کافی به دست آورند . لازم به ذکر است که این جلسه مشاوره به صورت رایگان انجام می شود . با مشاوره و صحبت با فیزیوتراپسیت خود در رابطه با وضعیت خود می توانید روند درمان را بهبود ببخشید ،در نتیجه جلسه مشاوره قبل از فیزیوتراپی امری مهم است .

برای انتخاب مرکز فیزیوتراپی پرسیدن برخی از سوالات می تواند به انتخاب شما کمک کند. از جمله این سوالات:

چگونه برایتان مشکل ایجاد شده و بهترین روش برای بهبود چه می باشد ؟

در مرکز فیزیوتراپی همای سلامت بهترین مرکز فیزیوتراپی ،با استفاده از بهترین دستگاه ها و دانش پزشکی ،در مرحله اول اختلال موجود ارزیابی می گردد و روش درمانی متناسب با آن انتخاب می گردد .

پرسیدن سوال از فیزیوتراپیست خود در رابطه با درمان بیماران مشابه با وضعیت شما ، فیزیوتراپیست به طور حتم مهارت های بسیار زیادی در درمان انواع مشکلات دارند ،در نتیجه می توانند بسیاری از اختلالات را حتی بدون استفاده از دستگاه و تنها با کمک چند تمرین برطرف کنند .

به افرادی که به دنبال مرکز فیزیوتراپی خوب در غرب تهران هستند  ، توصیه می شود برای انتخاب خود ملاک های ذکر شده را در نظر بگیرند، در مرکر فیزیوتراپی همای سلامت اولویت اصلی بهبود عمکلرد و وضعیت عمومی افراد است  .

برخی از مطالب مفید

فیزیوتراپی مفصل زانو

درمان دیسک کمر

فواید فیزیوتراپی زانو

آرتروز زانو

آیا فیزیوتراپی ضرر دارد؟

با تشکر مدیریت سایت دکتر کریمی پور بهترین مرکز فیزیوتراپی

 

پاسخ